Hakkımda Ben Kimim?         Bu kısım siteyi yaparken en çok zorlandığım bölüm oldu aslında. Oldum olası iş kendimi anlatmaya gelince aklıma hiçbir şey gelmez bir türlü... Belki bu sefer başarabilirim. Adım Nazım Burak OLCAY. 4 Mayıs 1995 Perşembe günü yani 8298 gün önce Balıkesir’de doğdum. Aslen İstanbulluyuz. Bu çok ters bir durum :)

         İlköğretim ve lise eğitimimi birçok okul değiştirerek tamamladım. Şuan Nişantaşı Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Yedi yaşımdan itibaren ticarete merak sardım. Kendimce bulduğum ilk işim deniz kenarından güzel taşları veya deniz kabuklarını toplayıp satmaktı. Daha sonra çeşitli birçok alanda ticari denemeler yaptım. O yüzden en büyük hobim ticaret diyebiliriz. Küçüklüğümden gelen bu ilgim sayesinde daha lise yıllarımda bir şirket kurabilmeyi başardım. Ticaret hobimle beraber kitap okumayı, yabancı dil öğrenmeyi, faydalı gördüğüm seminerlere katılmayı, yazmayı, genel olarak öğrenmeyi ve öğretmeyi de seviyorum.

         Bana sormak istedikleriniz varsa Soru Sor kısmından iletebilirsiniz. Umarım sitemde size faydalı olabilecek bir şeyler bulabilirsiniz. Vakit ayırıp bu kısmı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Nazım Burak OLCAY

Hakkımda

Bu kısım siteyi yaparken en çok zorlandığım bölüm oldu aslında. Oldum olası iş kendimi anlatmaya gelince aklıma hiçbir şey gelmez bir türlü... Belki bu sefer başarabilirim. Adım Nazım Burak OLCAY. 4 Mayıs 1995 Perşembe günü Balıkesir’de doğdum. Aslında İstanbulluyum. Nüfusum İstanbul’a kayıtlı. Babamda dedemde İstanbul’da doğmuş. Babamın işleri dolayısıyla 2000 yılına kadar Balıkesir’de yaşadıktan sonra İstanbul’a geri döndük.

Devamını Oku

© 2009 - 2016 Yayınlanan İçeriklerin Tüm Hakları Saklıdır.